Hlavná navigácia
Navigácia

Lámaný kameň

 

NOVINKA na Slovenskom trhu !

Štruktúra panelov lámaného kameňa je kombináciou rôznych tvarovaných kameňov, čím sa tieto panely najviac podobajú prírodnému kameňu.
Štruktúru našich materiálov nie je možné odlíšiť od prírodných materiálov, zatiaľ čo široká škála farieb umožňuje vytvárať individuálny vzhľad Vášho domu.
Tieto fasádne panely sú veľmi pekné, Váš dom vyzerá elegantne a jedinečne. Nová kolekcia presne replikuje murivo a navyše má aj niekoľko výhod.

Cena s DPH: 14,70 €/ks, 35,08 m²

    

POBALTSKY

    

 DANSKY

    

GRECKY

    

NORSKY

    

ŠKANDINAVSKY

    

ŠKOTSKY

 

NORMANDSKY

ROZMERY PANELU:

Dĺžka: 1130 mm

Šírka: 470 mm

Hrúbka: 27 mm

Hmotnosť: ks 1,5 kg

Plocha panelu: 0,53 m²

Krycia plocha panelu: 0,419 m²

Cena rohu s DPH: 11,86 €/ks         

ROZMERY ROHU:

Dĺžka: 440 mm

Šírka: 180 mm

Hrúbka: 43 mm

Hmotnosť: ks 0.615 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 6,40 €/ks

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,72 €/ks

 

Krásny exteriér a paleta ponúkaných farieb umožňuje zmeniť Váš dom v najpozoruhodnejšie kamene.

Naša spoločnosť ponúka svojim užívateľom širokú škálu možností - viac ako tridsať odtieňov farieb, ktoré simulujú rôzne prírodné materiály: žula, drevo, mramor atď.
Panely sú vyrobené z polymérových zlúčenín a hlavným spôsobom výroby je odlievanie.Tento materiál je odolný voči mechanickému nárazu, dokonca aj pri silných nárazoch.                  

Všetky fasádne panely sú pre zdravie úplne neškodné, neuvoľňujú toxíny. Sú odolné voči ohňu, voči škodlivým mikroorganizmom, plesňiam a hubám, sú vyrobené v súlade so všetkými technickými normami a vzhľadovo veľmi jedinečné.                                                                                                           

Obkladové panely odvetrávanej fasády sú odolné proti poveternostným vplyvom a nevyblednú. Slnečné lúče teda nemajú žiadny vplyv na vysoko kvalitný materiál, obsahujúci špeciálne prísady, ktoré zabraňujú deformácií a vyblednutiu. Materiál sa ľahko inštaluje.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika