Hlavná navigácia
Navigácia

Vzhľad Doska, Panel

Odvetrávaná fasáda znamená zdravšie, úspornejšie a modernejšie bývanie. Je to investícia, ktorá sa pozitívne premietne do celkovej hodnoty objektu. Odvetrávaná fasáda pristane rodinnému aj bytovému domu, komerčnému centru aj firemnému sídlu. Z našej širokej ponuky Vám predstavujeme rôzne trendové dekory.  

  • Panelely Modern Wood majú mätovú povrchovú úpravu s vytlačenú štruktúrou dreva. Sú dostupné v siedmich farebných prevedeniach - od prírodných teplých odtieňov až k odtieňom šedej. Kolekcia Modern Wood je dostupná aj pre dvojité panely.
Kerrafront Modern Wood
  • T-REX je kolekcia fasádnych panelov s hlbokou štruktúrou naozajstného dreva s viditeľnou zvislou stopou rezu píly, ktoré tvoria rustikálne, prirodzený efekt. Kolekcia T-REX je dostupná pre dvojité panely.
Kerrafront T REX
  • Kolekcia TREND je inšpirovaná kameňmi a minerálmi. Je k dispozícii v štyroch rôznych farbách v dvoch variantoch: STONE- so vzorom prírodného kameňa, a SOFT- s jemným monochromatickým odtieňom.
Kerrafront Trend
  • WOOD DESIGN je unikátna kolekcia dostupná vo farbách prírodného dreva, z ktorej dýchajú jeho teplé farby, hĺbka a štruktúra. Môžete prelomiť minimalistický štýl domu, prepojiť ho s okolím a vytvoriť v ňom útulný priestor.
Kerrafront Wood Design
  • Prírodné kamene vlisované do fasádnych profilov VinyTherm dajú vášmu domu harmonický a decentný vzhľad.
vinyTherm
  • Imitácia prírodných kameňov - trvale ochráni a súčasne zatraktívni vzhľad novej aj staršej budovy!Stenový obkladový panel sú ľahké, napriek tomu pevné a odolné
Stenový obkladový panel
  • Pevný a odolný plastový fóliovaný obklad ASTEZA je určený predovšetkým na obloženie fasád, podhľadov alebo podbitie krovu a strešných konštrukcií
ASTEZA