Hlavná navigácia
Navigácia

Neapolská tehla ECO

Ďalšia kolekcia ekonomického segmentu fasádnych panelov "Alta-Profile" - "Neapol". Klasický tvar panelov Napoli zdôrazňujú ozdobné švy, ktoré ladia so základnými prvkami. A nízka cena prispeje k ešte rýchlejšej transformácii vášho domova. Panely je možné použiť na opláštenie suterénu, celej fasády budovy alebo jej prvkov. Kombináciou obkladu s fasádnymi panelmi môžete vytvoriť zaujímavé dizajnové riešenie vonkajšieho opláštenia vášho domu.

Cena s DPH: 10,90 €/ks, 25,34 m²

BÉŽOVÁ

KRÉMOVÁ

PIESKOVÁ

TERAKOTA

BIELA

Rozmery panelu:

Dĺžka: 1260 mm

Šírka: 450 mm

Hrúbka: 27 mm

Hmotnosť: ks 1.55 kg

Plocha: 0,567m²

Krycia plocha panelu: 0,43 m²

Cena rohu s DPH: 7,20 €/ks

ROZMERY ROHU:

Dĺžka: 470 mm

Šírka: 100 mm

Hrúbka: 28 mm

Hmotnosť: ks 0.6 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 6,40 €/ks

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,72 €/ks

 

Životnosť dosahuje v podmienkach stredného Ruska 30 a viac rokov. Nie sú tu žiadne toxíny, horľavosť ani citlivosť na mikroorganizmy. Vysoká odolnosť proti vyblednutiu, ultrafialové žiarenie, dobrá tepelná odolnosť.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika