Hlavná navigácia
Navigácia

Kerrafront Retro

Retro je kolekcia fasádnych panelov s hlbokou štruktúrou prírodného dreva, s viditeľnými stopami po pilovaní, ktoré tvoria rustikálny a prirodzený efekt. Je ideálny pre vytvorenie originálneho charakteru domu, pre osoby oceňujúci krásu a hľadajúci trvalé a bezúdržbové riešenie. Kolekcia Retro je dostupná pre dvojdielne panely (FS-202) v štyroch praktických farbách: krémová, béžová, piesková a pôvodné modrá.

Cena s DPH: 74,58 €/ks (37,46 €/m²)

BÉŽOVÁ

 

KRÉMOVÁ

 PIESKOVÁ

                                                

Cena s DPH: 78,75 €/ks (39,54 €/m²)

MODROŠEDÁ

Fasádny obklad KERRAFRONT je tvorený z dosiek, ktoré sa navzájom osadzujú na seba pomocou presných zámkových spojov a kotvia skrutkami k podkladu.
Dĺžka jednej dosky fasádneho obkladu je 6 m a celková šírka dosky je 370 mm. Skladobná šírka dosiek je 330 mm (po zasunutí do seba). Hrúbka steny dosky fasádneho obkladu je 6 mm a skladobná hrúbka je 17 mm. Váha 1 ks /6mb/ = 5,46 kg. Možno objednávať len v násobkoch 2,000 ks.
Fasádne obklady aj profily skladujte v tieni a na rovnom podklade. Z jednej dosky dlhej 6 m obložíte 1,98 m2. Na obloženie 1 m2 plochy spotrebujete cca 3 mb dosky.

Príslušenstvo k obkladom

Zakladací profil FS-211 - 3,00 mb cena s DPH: 8,25 €/ks

 

Montuje sa pozdĺž spodného okraja steny (na ventilačný profil). Slúži pre osadenie prvej fasádne dosky. Po montáži nie je vidieť.

Hmotnosť: 0,3840 kg

Rohový univerzálny profil FS-222 - 3,00 mb cena s DPH: 39,25 €/ks

〈 vnútorný , vonkajší - dvojdielný

 

Profil má univerzálne použitie - montuje sa podľa potreby buď ako vonkajší roh, alebo ako vnútorný kút. Dvojdielny profil pozostáva zo spodnej a hornej časti. Ako prvá sa osadí spodná časť profilu, potom sa namontujú fasádne dosky a nakoniec sa nasadí horná časť profilu, čo uľahčuje montáž. Obe časti profilu sú vo farbe obkladu. Dĺžka profilu je 3 m.

Ukončovací U profil dvojdielný FS-252 - 3,00 mb cena s DPH: 29,00 €/ks

 

Montuje sa horizontálne aj vertikálne. Slúži ako horný alebo bočný profil k olemovanie obkladanej plochy. Dvojdielny profil pozostáva zo spodnej a hornej časti. Ako prvý sa osadí spodná časť profilu, potom sa namontujú fasádne dosky a nakoniec sa nasadí horná časť profilu, čo uľahčuje montáž. Obe časti profilu sú vo farbe obkladu. Dĺžka profilu je 3 m.

Lemovací profil ventilačný dvojdielný FS-262 - 3,00 mb cena s DPH: 29,00 €/ks

Montuje sa horizontálne ako olemovanie na horný okraj obkladanej plochy. Vďaka perforované hornej časti navyše zaistí potrebné odvetranie priestoru za obkladom. Dvojdielny profil pozostáva zo spodnej a hornej časti. Ako prvá sa osadí spodná časť profilu, potom sa namontujú fasádne dosky a nakoniec sa nasadí horná časť profilu, čo uľahčuje montáž. Obe časti profilu sú vo farbe obkladu. Dĺžka profilu je 3 m.

Spojovací profil dvojdielný FS-282 - 3,00 mb cena s DPH: 29,00 €/ks

Montuje sa vertikálne. Určená na pozdĺžne napojenie fasádnych dosiek na stene. Vytvára priebežný spoj po celej výške obkladu. Dvojdielny profil pozostáva zo spodnej a hornej časti. Ako prvá sa osadí spodná časť profilu, potom sa namontujú fasádne dosky a nakoniec sa nasadí horná časť profilu, čo uľahčuje montáž. Obe časti profilu sú vo farbe obkladu. Dĺžka profilu je 3 m.

Lemovací U profil jednodielný FS-251 - 3,00 mb cena s DPH: 12,75 €/ks

Montuje sa horizontálne aj vertikálne. Slúži na olemovanie obkladanej plochy. Používa sa ako lacnejšia alternatíva profilu FS-252. Jednodielny profil. Do osadeného profilu sa zasúvajú konca fasádnych dosiek. Dĺžka profilu je 3 m.

Spojka krycia J -201 - cena s DPH: 2,83 €/ks

Inštaluje sa medzi dve susedné dosky FS-201 za účelom ich pozdĺžneho napojenia. Požíva sa ako alternatíva profilu FS-282, ak nechcete, aby bol na fasáde jeden priebežný vertikálny spoj.

Hmotnosť: 0,0450 kg

Možno objednávať minimálne 10 ks.

Upevňovacia skrutka V3535 3,5 x 35 mm cena s DPH: 0,10 €/ks

Torx - nerez s extra plochou rozšírenou hlavou

 

Rozmery: 3,5 x 35 mm

Materiál: A2 nerezová oceľ (INOX)

Drážka: Torx T15, PN-EN ISO 10664

Závit: čiastočný, 2/3 dĺžky

Balenie: 500 ks v krabičke vrátane 1 ks Torx bitu T15

Orientačná spotreba na montáž 1 m2 fasádneho obkladu:KERRAFRONT FS-202 (= dvojitá doska) pre vzdialenosť roštu 40 cm je cca 9 ks / m2

Kolekcia Retro je k dispozícii pre dvojité panely (FS-202).

Fasádne obklady KERRAFRONT sú vyrobené z veľmi tuhého a homogenneho PVC a opatrené špeciálnou odolnou krycou vrstvou. Unikátna je najmä stabilná spodná penová vrstva vyrobená s použitím najmodernejšej technológie, ktorá zaručuje mimoriadnu jednotnosť v hustote materiálu.

TECHNOLÓGIA

Obklad KERRAFRONT je vyrábaný dvojvrstvovou technológiou KERRACORE technológia, ktorá využíva najnovšie úspechy techniky a procesného inžinierstva.

1) Vrchná vrstva (tvrdé PVC)

  
  - rezistentné na nárazy a poškriabanie
    - je nositeľom farby a jedinečnej štruktúry dreva
    - špeciálne modifikátory v technológii Ultra -Therm a tzv. "studené pigmenty", použité v procese farbenia vrchnej vrstvy sú zárukou najlepšej odolnosti voči vysokým teplotám a farebnej stálosti

2) Jádro (penové PVC)

    
- vysoká hustota a homogenita
     - výsledkom je produkt, ktorý má rozmerovú stabilitu a mechanickú odolnosť

Technológia KERRACORE poskytuje mimoriadnu odolnosť voči pôsobeniu faktorov, ako sú extrémne poveternostné podmienky, vlhkosť, činnosť baktérií alebo húb.Fasádny obklad KERRAFRONT je tvorený z dosiek, ktoré sa navzájom osadzujú na seba pomocou presných zámkových spojov a kotvia skrutkami k podkladu.

Výhody - odvetrávanej fasády Kerrafront:

     - ventilácia fasády
     - odolnosť voči vlhkosti a iným poveternostným podmienkam
     - odolnosť voči plesniam a škodcom
     - trvanlivosť, pevnosť, odolnosť proti nárazu
     - bezúdržbovosť, nie je nutné natierať - občas iba umyť vodou
     - nepraská, nekrúti sa, neštiepi sa, nedeformuje sa
     - jednoduchá montáž
     - nízka hmotnosť a pritom pevné a pružné panely
     - veľký výber farebných odtieňov
     - záruka 10 rokov

ILUSTRAČNÉ MONTÁŽNE VIDEO

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika