Hlavná navigácia
Navigácia

KANADA Plus

UPOZORNENIE!

Vážení zákazníci, sme nútení vás informovať, že výrobca pozastavuje výrobu obkladu Kanada Plus. Toto opatrenie je vynútené v súvislosti s ďalším rastom cien surovín. Predaj týchto výrobkov sa obnoví, akonáhle sa stabilizuje situácia na trhu so surovinami alebo stabilizuje cena. Ďakujeme za pochopenie.

Fasádný obklad "Kanada Plus" sa vyrába s priamou účasťou a pod dohľadom odborníkov z Kanady. Panely vyhovujú medzinárodným normám ASTM (American Society for Testing and Materials), ktoré sa používajú v 60 krajinách sveta. Geometria a vzhľad panelov zostávajú nezmenené počas celého obdobia prevádzky, s prudkými zmenami teploty, počas mrazov aj slnka.

Cena s DPH: 8,66 €/ks (10,30 €/m²)

ŽLTÁ

BROSKYŇA

Cena s DPH: 9,58 €/ks (11,40 €/m²)

SVETLÝ DUB

ČERVANÁ

ZELENÁ

TEHLOVÁ

ČERVENOHNEDÁ

Cena s DPH: 10,44 €/ks (12,44 €/m²)

ORECH TMAVÝ

    

ROZMERY:

Dĺžka: 3660 mm

Šírka: 230 mm

Hrúbka: 1,2 mm

Hmotnosť: ks 1.5 kg

Množstvo: ks - 0,84 m²

 

 

Príslušenstvo k obkladom

Zakladací profil - 3,00 mb cena s DPH: 5,17 €/ks

iba v bielej farbe - profil je skrytý za obkladom

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 14,98 €/ks

  

Kútový profil - 3,00 mb cena s DPH: 13,53 €/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 13,53 €/ks

  

Okenný špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 14,98 €/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 6,20 €/ks

  

Lemovací profil - 3,00 mb cena s DPH: 6,20 €/ks

  

HLAVNÉ VÝHODY FORMOVANIA VINYLU PRESTIGE

Tmavý povlak hornej vrstvy vlečky sa vytvára použitím nových superkoncentrátov metódou „Cool Color“ (absorpcia tepla), ktorá zaisťuje väčšiu trvanlivosť. Udržuje silové vlastnosti po 60 cykloch za studena. Zachováva si rovnaký vzhľad za prevádzkových podmienok od t ° -50 ° C do + 66 ° C. Po ochladení na -60 ° C sa pri náraze neroztriešti. Odolný voči mikrobiologickej korózii (plesne, huby).

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skFoto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika