Hlavná navigácia
Navigácia

Rady a tipy

Premýšľali sme, ako Vám ešte viac uľahčiť výber a nákup tovaru a jeho následnú montáž. Výsledkom je táto sekcia "Rady a tipy", v ktorej zhrňujeme rôzne postupy montáže, rady, ako vybrať ten správny materiál a mnoho ďalších informácií.


Aký dom, taká fasáda

Fasáda domu neplní len estetickú funkciu. Pri výbere správnej fasády musia ľudia zvážiť svoje požiadavky na funkčnosť a životnosť podľa miesta a spôsobu užívania stavby a veľkosť rozpočtu.

Čítajte viac


Zateplovanie fasád striekaným korkom

Zateplovanie fasád korkom je technologia, pre náročných zákazníkov. V okolitých štátoch, a nielen západných ", sa používa stále viac.

Čítajte viac


DECORK, uplatnenie na terasy, betón a bazény

Riešite zateplenie a izoláciu či povrch okolo bazénu na záhrade? Aj tu nájde svoje využitie korkový nástrek, stačí si len vybrať ten správny odtieň a môžete aplikovať. Prírodný materiál, ktorý dokonale nahrádza klasickú dlažbu a je absolútne bezpečný pre životné prostredie a ľudské zdravie.

Čítajte viac


Prírodné zateplenie domu

Prírodné zateplenie tehlových domov, drevostavieb, alebo aj montovaných domov, hál, jednoducho všetkých fasád? To je striekaná korková izolácia, ktorý nielenže dom, stavbu zateplí, ale ochráni proti vode, ohňu, plesniam atď.

Čítajte viac


Korok - prírodný izolačný materiál!

Korok izoluje ako tepelne tak aj akusticky. Má samohasiace vlastnosti a vzhľadom k tomu pri spaľovaní nevznikajú žiadne toxické plyny ani chloridy. Korok má tiež veľmi priaznivý koeficient starnutia, to znamená, že izolačná hodnota korku sa časom takmer vôbec neznižuje na rozdiel od iných alter.

Čítajte viac


Korkové nástreky nový, univerzálny materiál

Korkové nástreky - nový, univerzálny materiál Korková zmes DECORK je nový, moderný materiál, ktorý je novinkou na slovenskom trhu. Využitie pre korkový nástrek nájde každý, či už renovujete fasádu, strechu alebo terasu. Korkovú zmes využijete kdekoľvek.

Čítajte viac


Hydroizolácia WATstop Diasen

WATstop je extrémne všestranný materiál: je charakterizovaný predovšetkým vysokou odolnosťou voči kladným i záporným tlakom. Vrstva WATstop len 2-3 mm zaručuje bariéru schopnú vydržať tlak 9,5 atm. Táto funkcia umožňuje, aby sa materiál používal vo všetkých situáciách, v ktorých je potreba odolávať.

Čítajte viac


Systémy na bazény

Inovácia bazénov. Diasen, ktorý pôsobí viac ako 20 rokov v oblasti budovania, zakladá svoju filozofiu na inováciách, orientáciou technologických poznatkov a transformáciou chémie v službách ľudstva a zlepšením biotopu. Rozvíja sa bezpečne a ekologicky v rovnováhe s prostredím.

Čítajte viac


Plastové palisády a obrubníky

Záhrada, či už je vytvorená v akomkoľvek štýle, vždy si zaslúži našu starostlivosť, veď v nej nachádzame relaxáciu a toľko žiadaný pokoj. Môžeme sa v nej oddať príjemnému rozjímaniu, pokojnému odpočinku alebo zaháľaniu.

Čítajte viac