Hlavná navigácia
Navigácia

Hydroizolácia WATstop Diasen

Stena postihnutá kapilárnou vlhkosťou:   Čistenie stien:                                          Aplikácia náterom WATstop:

                                                       odstánenie drobných a poškodených častí:

                                  

                            Aplikácia WATstop pomocou válčeka:         Náter WATstop:

                                             

WATstop je multifunkčná epoxidovo-cementová hydroizolačná zmes vyrobená zo špeciálnej epoxidovej živice (časť A), katalyzátora (časť B) a špeciálneho cementu (časť C). WATstop je extrémne všestranný materiál: je charakterizovaný predovšetkým vysokou odolnosťou voči kladným i záporným tlakom. Vrstva WATstop len 2-3 mm zaručuje bariéru schopnú vydržať tlak 9,5 atm. Táto funkcia umožňuje, aby sa materiál používal vo všetkých situáciách, v ktorých je potreba odolávať vodotesnosti v negatívnom tlaku. Na rozdiel od tradičných osmotických cementov, ktoré vyžadujú hrúbku minimálne 1,5-2 cm, garantuje WATstop efektívnu a trvalú hydroizoláciu v hrúbke len 2-3 mm, a to ako na vertikálnej, tak na vodorovnej ploche. Dokonca aj aplikácia materiálu je veľmi jednoduchá: podľa pomeru riedenia s vodou sa môže nanášať pomocou valčeka, štetca alebo špachtle priamo na postihnutý povrch, a to ako vertikálne, tak horizontálne.

Po vyzretí môže byť WATstop ľahko pokrytý omietkami, stierkami, farbami alebo dlaždicami. WATstop sa tiež vyznačuje schopnosťou priľnúť aj k extrémne hladkým podkladom, ako sú keramické dlaždice alebo plochám vyznačujúce sa veľmi nízkym alebo nulovým stupňom nasiakavosti.

WATstop, po vyzretí, je obzvlášť pevný a schopný povrch ktorý dokáže zaručiť optimálnu priľnavosť omietok, stierok a lepidiel na dlaždicách.

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací