Hlavní nabídka

Referencie

V prípade, že máte záujem podeliť sa s ďalšími zákazníkmi o svoje skúsenosti s nákupom u nás, neváhajte nás so svojím príspevkom kontaktovať na adrese: m.purasova@gmail.com, jiri.dosedla@gmail.com alebo pomocou formulára na https://goo.gl/forms/ZB447gOmVJsHLlfD3. Vopred Vám za Vaše príspevky a tiež rady vedúce k zlepšeniu našej ponuky ďakujeme.

Pre ukážky realizácií, klikni TU:

 

Čo o nás napísali naši zákazníci?


samozřejmě souhlasíme se zveřejněním fotky našeho domu na vašem WEBu. Až to po zimě dokončíme, bude třeba ještě nějaká lepší fotografie :)  Možná dohledáme ještě foto PŘED a PO, je to totiž ohromná změna k lepšímu a každý kdo to viděl a vidí teď, tak žasne... 

Samozřejmě počítáme vždy s vámi, až nám dojdou cihličky...  

 

 


"Veľmi milí a ochotní,vyniesli mi to až do bytu."


"Rýchle a promtné jednanie, spoľahlivosť, veľká ochota zo strany predávajúceho."


"Ste výborní, z môjho pohľadu asi nič. Spokojnosť na 100 %, prístup p. obchodnej riaditeľky predčil moje očakávania v každom smere! Len tak ďalej."


"V prvom rade sa chcem poďakovať pani obchodnej riaditeľke Miriam Purašovej za vysoko profesionálny ľudský prístup k zákazníkovi, za spoľahlive a rýchle doručenie, rozhodne doporučujem každému zákazníkovi."


"SPOKOJNOSŤ"


"Čo by sme mohli vylepšiť: Nič"


"Som veľmi rád, že som s Vami obchodoval."


"S vaším prístupom a servisom som bol mimoriadne spokojný. S podobným prístupom sa človek stretne naozaj málokedy. Hlavne to, že ste boli ochotná s kolegom prísť z Čiech, keď Toptrans kapacitne nestíhal. Kolega vyniesol tovar až domov, poradili ste či sme vybrali dobré lepidlo, a vždy bola s vami dobrá a rýchla komunikácia. S produktom som zatiaľ takisto spokojný."


"všetko je super"


"Ja si myslím, že nie je čo vylepšovať. Možno trošku web, trošku sprehľadniť cenníky. Ale to je skôr tým, že človek musí presne vedieť ako to prepočítať."


"Nic , vše máte SUPER"


"so službami som spokojná"


"Váš přístup k zákazníkům je příjemný!

Už plánuji další realizace, kde budu využívat Vaše produkty.

V příloze připojuji foto, kde byly použité Vaše flexibilní obklady." 

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací