Hlavná navigácia
Navigácia

Kameň žula

 

Odvetrávaná fasáda Kameň Žula vyzerá vznešene a dáva domu nádherný vzhľad ! Fasádne panely Kameň Žula napodobňujú prírodnú žulu v širokej škále farieb. Sú vhodné aj v kombinácií s inými kolekciami ponúkaných fasádnych systémov. Vonkajšia väzba poskytuje fasáde masívny a pevný vzhľad, nerozoznateľné od prírodného kameňa.

Cena s DPH: 14,70 €/ks, 32,30 m²

  

SAYANSKY

   

KRIMSKY

    

URALSKY

   

BALKANSKY

   

KARPATSKY

   

ALPSKY

 

IBERSKY

 

 SIBIRSKY

ROZMERY PANELU:

Dĺžka: 1170 mm

Šírka: 450 mm

Hrúbka: 26 mm

Hmotnosť: ks 1,6 kg

Plocha panelu: 0,516 m²

Krycia plocha panelu: 0,455 m²

Cena rohu s DPH: 11,86 €/ks

ROZMERY ROHU:

Dĺžka: 470 mm

Šírka: 160 mm

Hrúbka: 45 mm

Hmotnosť: ks 0.65 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pre založenie prvej rady obkladov.       

Cena s DPH: 6,40 €/ks

 

Lemovací  U profil 1-dielný  - 3 m  

Doplnkový profil pre olemovanie okrajov obkladov - Hnedý, Zlatý, Svetlo sivý, Zlatý dub, Štandart, Broskyňa.     

Cena s DPH: 5,72 €/ks

 

Domy, banky, obchodné domy, sídla firiem. To sú stavby, u ktorých architekti s obľubou využívajú kamenné exteriérové obklady. Dôvod? Je to skvele vyzerajúci materiál spojený s úspechom a prosperitou. V domoch s kamennými obkladmi si skrátka pripadáte, ako niekto výnimočný. Niekto, kto dokáže v živote vykonať čokoľvek, čo si zaumieni. S našimi vonkajšími obkladovými panelmi sa tak budete vo vlastnom dome cítiť každý deň. Dávno sa už pritom nemusíte spoliehať len na dielo prírody. Bez problémov odolajú dažďu, snehu i úpornému slnečnému žiareniu. Umelý obkladový kameň je v niektorých prípadoch dokonca vhodnejšie voľbou, pretože ponúka originálne, človekom vytvorené motívy vo veľkom formáte.

Naša spoločnosť ponúka svojim užívateľom širokú škálu možností - viac ako tridsať odtieňov farieb, ktoré simulujú rôzne prírodné materiály: žula, drevo, mramor atď.
Panely sú vyrobené z polymérových zlúčenín a hlavným spôsobom výroby je odlievanie.Tento materiál je odolný voči mechanickému nárazu, dokonca aj pri silných nárazoch.                  

Všetky fasádne panely sú pre zdravie úplne neškodné, neuvoľňujú toxíny. Sú odolné voči ohňu, voči škodlivým mikroorganizmom, plesňiam a hubám, sú vyrobené v súlade so všetkými technickými normami a vzhľadovo veľmi jedinečné.                                                                                                           

Obkladové panely odvetrávanej fasády sú odolné proti poveternostným vplyvom a nevyblednú. Slnečné lúče teda nemajú žiadny vplyv na vysoko kvalitný materiál, obsahujúci špeciálne prísady, ktoré zabraňujú deformácií a vyblednutiu. Materiál sa ľahko inštaluje.

Zobrazenie farebnosti na monitore alebo inom zobrazovacom zariadení nemusí zodpovedať farbe a odtieňu skutočného produktu.


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.sk



Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika