Hlavná navigácia
Navigácia

vinyCom

VinyCom

Špaletový systém VinyCom ako obklad ostení okien a dverí je vhodný nielen k fasádnym systémom VinyTherm a VinyStone, ale možno ho s výhodou použiť aj k väčšine montovaných fasádnych obkladov, ako sú cementovláknité dosky, HPL, keramika, plast alebo prírodný kameň. Celá zostava špaletového obkladu napomáha dosiahnuť rýchlo a spoľahlivo funkčné a estetické riešenie, ktoré zaisťuje perfektnú ochranu proti vnikaniu vlhkosti do konštrukcie v okolí stavebného otvoru. VinyCom je vhodný pre rôzne kombinované fasády.

So systémovým rohom VinyCom vyriešime roh ostenia jednoducho a na milimeter presne, bez komplikovaného skoseného rezu získame čistý, pekne vyzerajúci roh bez škáry. Pomocou systémových koncoviek zase ľahko vyriešime bezpečné napojenie špaliet na okenný parapet a zaistíme perfektný odvod dažďovej vody. Rovnako tak je dômyselne vyriešený bezpečný odvod vody stekajúcej po fasáde z nadpražia stavebného otvoru.

U špaliet okien a dverí je prostredníctvom systému VinyCom zaistené tiež 100% vetranie. Prirodzená výmena vzduchu je zabezpečená najmä v spojení s odvetrávanou fasádou.VinyCom všestranne zabezpečuje prevetranie fasády a tým zvyšuje trvalú hodnotu fasády. Vďaka dômyselnému systému nasávania vzduchu je umožnené dostatočné prevetranie aj inak problematických plôch nad stavebným otvorom.

Tento kompaktný špaletový systém znateľne šetrí čas strávený montážou. Len precízne „cvak a je hotovo" - tento jednoduchý princíp Vás ušetrí náročného vyrezávania a pripevňovania. VinyCom znižuje náklady na montáž a zvyšuje ekonomickú efektívnosť.

Hlavné výhody systému VinyCom:

- dokonale funkčné

- univerzálny a kompaktný systém

- jednoduchá a rýchla montáž (stavebnicový systém)

- perfektný a celistvý vzhľad

- dlhá životnosť a minimálne nároky na údržbu

 


Objednávať môžete e-mailom na obchod@stavebnyraj.sk alebo pomocou objednávkového formulára. Podrobné informácie o výrobkoch a cenníky celého sortimentu na www.stavebny-raj.sk. Obchodná riaditeľka p. Miriam Purašová, tel.: +421 907 644 982. Objednaný tovar Vám zašleme prepravnou službou. Cenu za dopravu Vám vypočítáme podľa miesta dodania a váhy tovaru. U všetkých nami ponúkaných produktov zabezpečujeme v prípade potreby odborné poradenstvo. S výrobkami od našej spoločnosti sa nielen Vaša stavba bude cítiť ako v raji.


Naša ponuka taktiež na:

www.stavebnyraj.sk | www.interieroveobklady.sk | www.plastoveobklady.sk | www.fasadnesystemy.sk | www.flexibilneobklady.sk | www.korkovefasady.skCenníky

Dokumenty


Foto


Potrebujete poradiť?

Miriam Purašová

Obchodná riaditeľka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika